Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csinaljak a csuklommal?

Mit csinaljak a csuklommal?

Figyelt kérdés

Oktober elejen eltort a csuklom, a gipsz levetele utan (november vegen) meg fajt elegge alap helyzetben is. Mostanra a sima fajdalom elmult, viszont a forgatasnal es kulonosen a tenyerrel befele hajlitasnal meg mindig borzasztoan faj es olyat erzek mintha a szalagok es inak pattognanak benne. A tores jol forrt ossze, fizikoterapiara jartam, nem sok mindent csinalt. Mit kellene tennem hogy elmuljon a fajdalom?

(18vagyok)


2018. jan. 25. 21:06
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom, hogy már javult az állapotod, de ha még fáj akkor kösd be fáslival vagy valamivel ami tartja. Esetleg jegelheted vagy talán még a lóbalzsamot tudom ajánlani.
2018. jan. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem többször is tört el ugyan az a csuklóm, mindig mondták ha fájdalmaim vannak menjek vissza az orvoshoz. Neked is vissza kéne menned megnézetni
2018. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!