Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tehetnék? Meg akarom ezt...

Mit tehetnék? Meg akarom ezt előzni!

Figyelt kérdés
Tegnap este legalább 2 órát sírtam és még most is könnyezek nem tudok mit tenni ellene.A story ami miatt ez van az exem kapcsolódik,átvert ,kihasznált stb...utána jött egy másik srác az elején jól elvoltunk de a végén kiderült hogy ő is ugyan olyan mint akit előbb említettem.Nem tudtam aludni,képzelődtem és csak szorongtam.Most valami arra késztet hogy vágdossam szét a karom.Tudom nem helyes és én sem akarom megtenni de csak ez a gondoloat van bennem.Segítsetek légyszi,előre is köszi
2018. febr. 4. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a sebhelyekre, amelyek örökre megmaradnak és elcsúfítanak, nem mersz majd strandra menni, ujj nélküli ruhát felvenni, kapcsolatot teremteni a vágások miatt, orvosnál is kellemetlen lenne, lehet egyből beutalna pszichiáterhez ha meglátná. Csalódás mindenkit ért már, és mindenki kiheveri, majd jön jobb. Vagdosás helyett menj el inkább a friss levegőre, egy nagy séta, vagy futás jót tesz ilyenkor, de egy vidám film is, vagy egy baráti beszélgetés. Kifáraszthatod magad egy nagytakarítással is, stressz levezetésnek is jó.
2018. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az elvárásaidat filmekből szedted. Elvárod, hogy a pasid remek legyen, házias, szexi, megértő, gyengéd, gazdag. Nem tudom hány éves vagy, de szólok, hogy az élet nem film. A pasik is emberek, érzésekkel, akarattal, néha finganak, megcsalnak, próbálnak átvágni, vagyis élő emberek. Szakadj le a film-ideálokról, keress emberi kapcsolatokat akár azok hibáival együtt. Vedd észre, hogy szomszédban lakik egy fiú például, nem egy Brad Pitt, de azért ...

Vágnád magad? Jól kitolsz mindenkivel nem?

2018. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!