Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Begyulladt az orrpiercingem...

Begyulladt az orrpiercingem mit érdemes tennem?

Figyelt kérdés
Már kb 2-3 hónapos és begyógyult de tegnap lehet véletlen megtéptem vagy belekentem az alapozót és este elkezdett egyre jobban begyulladni, vörös lett az orrom körülötte és feszítő égő fájdalmat érzek benne,ha levegővételnél kiszélesedik az orrom mégjobban fáj. Este bekentem tetrannal ma octenisept fertőtlenítő oldattal de egyenlőre nem jobb. Hagyhatom ettől függetlenül bent míg meggyógyul mert ez nem nagy probléma vagy ezesetben ki kell venni? Lehetoleg tudas nelkul senki ne vagja ra hogy vegyem ki mert megszenvedtem erte es nagyon szeretem.

2018. febr. 13. 12:21
 1/3 anonim válasza:
Huh velem is fordult már elő ilyen, kend tetrannal, és begyógyul
2018. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy kell kivenni, magától is meggyógyul pár nap alatt.
2018. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne kend semmilyen kenőccsel! Tisztítsd ki kívül és belül is alaposan octenisepttel és ápold vele napi 3-5 alkalommal és ne sminkelj rá. Ha kicsi dudor nőne mellé, akkor vegyél patikában hidrogén-peroxid oldatot és azzal napi 4-5x tisztítsd legalább 3 hétig. A teljes gyógyulás orr esetében kb fél év. Addig próbáld elkerülni a sminkeket és a finom port, hogy beleragadjon, mert ez lesz a vége.
2018. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!