Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap ejtettem magamon pár...

Tegnap ejtettem magamon pár vágást! Hogy tűntessem el?

Figyelt kérdés
Tegnap életemben először vagdostam magam. Megbántam. Nem mély sebek, a negyede már el is tűnt. Holnap olyan vizsgálatra megyek, amin nem lehet rajtam póló, így félek, hogy az orvosok megtudják, s elmondják a szüleimnek. Segítsetek, kérlek! Hogy tűntassem el a sebeket?!

#vágás #eltűtetés
2018. márc. 8. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Ezotéria rovatban keress valami mágust!


A lelki bajaidat meg vagdosás helyett próbáld az iskolapszichológussal megbeszélni! Ha nincs, és már 14 elmúltál bejelentkezhetsz egyedül egy pszichológushoz a közeledben lévő kórházban vagy orvosi rendelőben, emellett vannak ingyen hívható telefonos segélyszolgálatok is. Kérj segítséget!

2018. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszeri alkalom volt, mivel eddig mindig megáltam, elítéltem a vagdosást. Csak tegnap elhunyt egy szerettem, s így nem gondolkoztam, cselekedtem... De kérlek a kérdésemre válaszoljatok!
2018. márc. 8. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Csuklószorító vagy pánt. Kendő majd azt mondod fáj a kezed elestél. Alapozó,ha felületi karc,de begyulladhat tőle.Ilyet ne tégy többet nem megoldás!!! Részvétem :(
2018. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha kimart volna egy macska. Csak túlzottan egy csíkban mennek. Erre mit ajánlasz?
2018. márc. 8. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg jó nagy karkötő? Ami eltakarja? Attól függ, mekkorák a sebek.

Le is ragaszthatod leukoplaszttal, csak tegyél alá zsepit.

2018. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ragaszd le,aztán ha kérdezik miért van ott,elestél bringával vagy lépcsőn.
2018. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyszeri, aha, aztán ha megint bajod lesz, ismét vágsz.


Ne tegyél semmit, így jártál. Legközelebb nem magadban teszel kárt, hanem futsz pl. három kört, ha bajod van.

2018. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És nyugi, az orvost nem tudod hülyíteni, hazudhatsz valami bromságot, leordít, hogy vágásnyomok.
2018. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!