Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tele vagyok vagdosás nyomokkal...

Tele vagyok vagdosás nyomokkal. Hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés
A vállamtól egészen az oldalamig tele van. Tudom hogy ez gáz, de már nem tudom visszacsinálni. Van valami kenőcs, vagy bármi ami begyógyítja a sebeket?
2017. jan. 7. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Hypo segít
2017. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
16%
Miért van rajtad vagdosás?
2017. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha sima seb, akkor idővel begyógyul. A hegekre pedig nemigazán van megoldás, persze szépítkezési beavatkozások vannak azonban azok sem 100%-os eredménnyel szolgálnak a legtöbbször. Na meg az árak.:)
2017. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
70%

Nem tudod eltüntetni kenőcsökkel. És van egy rossz hírem. Egy rendes mély seb, iszonyú lassan tűnik el. Haloványan még hónapok után, akár egy fél éven át is látszódni fognak.

Alapozóval megpróbálhatod kevésbé láthatóvá tenni őket, de azt a friss sebbekkre nem kenném rá, csak pár nap után. Hosszú ujjú fölső, jobbat nem tudok mondani. Úgy is hideg van. Jó mondjuk erre valószínűleg már gondoltál. A karodat esetleg befáslizhatod, azt' bármit mondhatsz mi történt vele, az oldaladra nincs ötletem.

2017. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

Pontozzatok le nyugodtan,de ő vagdosta magát nem én :)

1-es voltam

2017. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Ha vállból levágod a karodat, aztán elégeted, akkor megszűnik a probléma.
2017. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem műtéttel nagyjából lehet orvosolni a problémán. De egy heg ígyis-úgyis marad.
2017. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha begyógyult és maradt heg az már nem múlik el.

Csak halványabb lesz idővel, de ott fog maradni.

Nekem is van nagyon sok, karjaim, lábamon, csípőmön...változtatni nem lehet rajta, ez van.

2017. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Találj ki valami hihető fedősztorit szerintem!
2017. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Megmutatod, hogy mennyire látszik?
2017. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!