Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak, ha még van...

TheCilOo98 kérdése:

Mit csináljak, ha még van nyúlva a bokaszalagom és könnyen kiugrik emiatt a bokám?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, kiderült hogy ez a helyzet, de ezen tudok valahogy javítani?

2018. márc. 20. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudsz javítani rajta. Elvileg műtéttel meg lehet rövidíteni, de ez kockázatos, amíg nagyon nem gáz a helyzet, nem csinálják. Annyit tehetsz, hogy egy rugalmas, felhúzható, jó minőségű fáslit hordasz (nem a kínait, hanem a drágábbat, ami a gyógyászati segédeszközboltokban kapható és több különböző méretben van), ha hosszabb távra mész, ez megóvja attól, hogy könnyen kiforduljon. Ha otthon, a lakásban mászkálsz, akkor ne hordd, hogy ne szokjon hozzá a lábad 100%osan.
2018. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is ez volt kb 1 évig egy ficam után, azután magától rendbejött.
2018. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 te te te ***** válasza:
Szia! Enem fullos szakadas mitt mutottek, mert rosszul diagnosztizaltak es sajnos keson derult ki hogy teljes a szakadas, ezert felszivodott a szalag. Potoltak, megmutottek. A mutees elott is volt egy teljes szakadasom de az magatol meggyogyult. En ezt tudom mondani, egyszer valami van a szalagoddal az mar nem lesz a regi, de ha mutod az mar tenyleg rendesen hazavagja. En nagyon nem ajanlom a mutetet, de igauabol ez az allapotodon mulik, es persze semmit nem tudok rolad, ne vedd kezpenznek.
2018. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!