Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek az normális,...

Szerintetek az normális, hogyha a vállon levő szalag zavar, ha kinyújtom a karom vagy a fej felé emelem (részletesebben bennt)?

Figyelt kérdés

Már egy ideje zavar és nem tudta se csontkovács se masszőr megmondani, hogy egyáltalán ennek a szalagnak vagy ínnak ott-e a helye.


A probléma az, hogyha kinyújtom a karom mondjuk a fejem felé, akkor a csonton egy hatalmasat így "ugrik". Gyerekkoromban is észrevettem már ezt, de akkor sem és most sem tudom ez így normális vagy annak a bizonyos szalagnak/ínnak egyáltalán a vállon kell egy futnia?


Lehetséges, hogy egy rossz mozdulattal ez elmozdult, mert korábban nem zavart ennyire mint most.


A kérdés egyértelmű: ott van-e a helye másnál is és nyújtáskor másnál is "ugrik" egyet? Szóval emiatt nincs meg az a szabad mozgás aminek meg kellene lennie, ez az igazság és csak a jobb karomnál van ez a jelenség.


Most lehet hülyének néztek meg minden, de engem ez érdekel. Az is lehet, hogy csak rá fókuszálok és amiatt érzem, de fontos, hogy több szem többet lát, vagyis több ember többet tud mondani ezért kérdeztem itt meg az emberkéket. Köszönöm.


2018. márc. 14. 17:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Ha azt mondjátok, hogy csak szimplán mozgásszegény életmód azt meg tudom érteni és elmegyek gyógytornára, csak szeretném azért tudni, hogy van-e valami probléma...
2018. márc. 14. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!