Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehetséges ez? Beleférne?

Lehetséges ez? Beleférne?

Figyelt kérdés

Begyulladtak a fülemen a lyukak, az egyik nagyon csúnya. Nem frissen lett lőve, már kb. 4 éves. Tegnap kivettem belőle a fülbevalókat (3 lyuk van ezen az oldalon), mert kicsit fájdolgált (néha begyullad). Most gennyes, és mintha valami kemény, viszonylag nagy dolog lenne benne, amit nem tudunk kipiszkálni. A fülbevaló dugója ilyen kis 3-4 mm-es valami:

[link] to Clipboard


Mikor kivettem őket, ennél a lyuknál nem volt rajta a dugó. Nem is tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, sokszor leesik úgy, hogy észre se veszem. Lehetséges lenne, hogy belekerült a lyukba a dugó? Ahhoz szerintem elég nagy, hogy ne férjen be oda, hiszen sokszor a fülbevaló szára is nehézkesen megy bele. De most amiatt a tűvel érezhető gubics miatt elbizonytalanodtam.

Ha 1-2 napig nem javul, mindenképpen elmegyek orvoshoz.


2018. ápr. 16. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy az van benne. Egyszer nekem is bele ment a fülbevaló vastagabb része a lyukba. Máskor meg alig találom meg a lyukat a fülemben, ezért csodálkoztam én is. Minél előbb menj orvoshoz!
2018. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!