Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon fáj a térdem de mitől...

Nagyon fáj a térdem de mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elestem motorral nagyjából 6 métert csúsztam, a hátam a vállam , könyökem, oldalam , hasam tiszta vér, lehorzsoltam,de a térdemre is estem. Azonban a térdembe valamiért a porc fáj , egy bizonyos szögbe beállítva elképesztően fáj a tédem, de járni , futni tudok. Úgy szinte nem is fáj , csak abban a bizonyos pózban. Törés kizárva szerintetek?

2018. máj. 6. 15:28
 1/2 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy megsérült a porc. Lehet zúzódás vagy akár egy megrándult ínszalag vagy összeugrott izom is húzhatja a térded, ha megcsavarodott a lábad esésnél az csinálhat ilyet. Nézesd meg mindenképp, legalább nem hiába fizeted a TB-t. Azért nem érdemes várni, hanem megnézetni, mert lehet, hogy most semmi, de pár hónap múlva leválik egy kis porcdarab, az ott beragad valahova, aztán összeesel a fájdalomtól.
2018. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
100%
Meg kell nézetni a traumatológián. Mindenképp kellene egy röntgen. A sérüléseid miatt pedig egy tetanusz.
2018. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!