Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet olyat tettem amit nem...

Lehet olyat tettem amit nem kellett volna?

Figyelt kérdés

Elkapott a hév és több alakzatot is belekaristoltam a combomba. (Frissen vett steril tűvel) és most aggódom hogy mennyire fognak megmaradni.


Igazából ebben az a leggázabb hogy nemsoká jön a nyár . Privátban tudok képet küldeni, hátha látjátok mennyire mély. Szerintem nem fog annyira megmaradni , de jó lenne egy kis megerősítés.



2018. máj. 21. 19:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mért nem mutatod meg anyukádnak?
2018. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mert kiakadna,azzal jönne hogy csalódott bennem,és nem reagálna megértően. Nem bízom meg benne annyira hogy megmutassam neki.
2018. máj. 22. 18:51
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy most lefertőtlenítettem és bebetadinoztan,majd leragasztottam ilyen nagyobb sebtapasszal , amit most vettem a gyógyszertárban. Kicsit necces igy a tesi öltözés,de túlélem. Majd begyógyul ez is.
2018. máj. 22. 19:35
 14/15 anonim ***** válasza:
És ha kiakad, akkor mi van? Segítségre van szükséged, és ahhoz, hogy ezt megadja, ahhoz fel kell ébreszteni csipkerózsikaálmából. Az anyák azért vannak, hogy lehessen hozzájuk fordulni, ha baj van. Nem a gyerekek valók arra, hogy kíméljék a szüleiket.
2018. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nagyon jól esik hogy így törődsz velem kedves 77%-os válaszoló,de eddig amikor megpróbáltam vele beszélni soha nem lett jó vége . Nem arról van szó hogy nem törődik velem, egyszerűen ... félek neki megmutatni . Ha itt teperne hogy kihúzzon belőlem valamit sem tudnám neki elmondani.

Nem bízom benne. Ez van.

2018. máj. 23. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!