Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Úgy beb@$ztam, hogy nem látok?

Tegnap nagyon sokat ittam, azóta homályosan látok. a Piától lenne? Köszi.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ital, homály, vakság

2018. máj. 26. 19:48  Privát üzenet  

A válaszok
Orvos esetleg?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. máj. 26. 19:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

űSzia! még most nem akarom, hátha elmúlik. Amúgy látok, csak zizis a kép.

# 2/6Időpont 2018. máj. 26. 19:59 Privát üzenet
lehet a piától, de ha vmi házilag kotyvasztott dolgot ittál akkor bajod lehet, metil-alkohol meg etil-alkohol, még a nevük is egyforma de az egyik megvakít vagy meg is öl

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. máj. 26. 20:45 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. máj. 26. 20:46 Privát üzenet
Gratulálok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. máj. 26. 22:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

minden ok, elmúlt! kösz a válaszokat. metilt tuti nem ittam, csak hivatalos söröket toltam.

# 6/6Időpont 2018. máj. 27. 12:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha bent van a kontaktlencsém, nagyon könnyezik a szemem és alig látok meg felnézni is nehéz. Valamit rosszul csinálok vagy az elején mindig ilyen?
Most jelentkeztem új suliba hegesztőként kérdésem hogy ha távolra nem látok alkalmasságin elutasitanak?
Teljesen jól látok, meg élesen, meg minden, de sokszor bevörösödik a szemem reggel fürdés után és csak az egyik, ez mitől lehet?
Halucináció? Vagy mi? Parazsakat látok. (nem komoly)
Megszokom 1-2 nap alatt, hogy az egyik szemem sérülés miatt le lett ragasztva és most csak fél szemel látok?
Ma fociedzésen telibe arcon kapott a labda, megszédültem nagyon, meg alig láttam, még mostis homályosan látok, nagyon para?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!