Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megrándult a bokám, honnan...

Torro Botond kérdése:

Megrándult a bokám, honnan tudom hogy sérült az inszalag?

Figyelt kérdés
Tegnap edzésen (foci) megklöktek és rosszul léptem , befele bicsaklott a bokám és nagyon nagyot reccsent , akkor perpillanat nagyon megijedtem mert az ilyen reccsenéseknek általában törés a vége de megröntgenezték és aztmondták nincs eltörve , azt mondták jegeljem és felírt valami gyulladáscsökkentő kenőcsöt is a doki viszont azt is mondta hogy a mivel a röntgen nem mutatja ki nem tudja megmondani hogy a bokaszalag sérülte komolyabban , az lenne a kérdésem hogy van valami nyilvánvaló tünete annak hogy a bokaszalagom súlyosabban megsérült? Illetve ha nem akkor mennyi idő lenne kb a gyógyulás , rá tudok állni , nyilván picit bicegek , tudom mozgatni a lábfejem viszont nem olyan sokat de még meg is van dagadva remélem csak azért nem mozog tökéletesen.

2018. jún. 9. 13:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki tényleg nem olyan laza mint reméltem...az elülső talofibularis inszalagom meg van nyúlva viszont a calcaneofibularis ( a fibulát a sarokcsonttal összekötő ) inszalagom-ba apró szakadások vannak...adott egy kompressziós szorítót a bokámra és azt mondta amint lejön a duzzanat menjek fizióra :/ gondolom a focit meg egy jó ideig elfelejthetem...
2018. jún. 11. 16:15
 12/12 te te te ***** válasza:
Ezt a szakadas dolgot ne hagyd annyiban! Nekem is azt mondtak hogy csk huzodott aztan teljes szakadas volt! 2 honap mulva vosszamentem, kiderul hogy fullos a szakadas everzioba, es volt egy jo kis mutetem. Azota szar a bokam! Ne hagydd anniyban, ultrahangoztasd meg!! En a peterfit ajanlom. Nekem az a best korhaz!
2018. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!