Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mik ezek a pattanás szerű...

Mik ezek a pattanás szerű kinövések a bőrömön?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és a közelmúltban észleltem apróbb hol nagyobb pattanásszerű cuccokat a bőrömön. Utána olvastam, hogy kelés. Nos nem hinném, hogy kelés mert állítólag az lázt is okozhat és hihetetlenül erős helyi fájdalmat. Nos, nálam nincs olyan erős fájdalom kb mint egy jókora pattanás úgy fáj. Van a karomon egy fix hely, ahol folyton kiújul. Most ez vagy pattanás vagy kelés nem tudom. A mérete nem több 1,5 mm-nél. Anyum szerint ez egy normális dolog a bőrön, ugyanis mindenkin alakulnak ki ilyenek. Hogyan tudom megkülönböztetni a kelés a pattanástól? Legtöbb nem is fáj. Keressek fel egy bőrgyógyászt?

2018. jún. 16. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, a bőrgyógyász többet tud mondani.
2018. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!