Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kinek volt már halálközeli...

Kinek volt már halálközeli élménye?

Figyelt kérdés

Kb fél órája elindultam hazafelé,tizesek alatt jövök el,erre a 6.dik magasságából kidobtak egy jégdarabot,vagy valami hasonló anyagú dolgot,ami kb fél méterre landolt tőlem.

Ha az eltalálja a fejem akkor kampó

Onnan már csak becsomagolva mentem volna el


Normális esetben ilyenkor most remegne az ember meg minden,de szerencsére olyan váratlanul jött,hogy nem tudtam le reagálni a dolgot,szóval igazából csak a durranástól ilyedtem meg.

Inkább felba(sz)tam magam rajra,hogy ilyen emberek vannak


Amúgy Pécs,Éva utca valamennyiből dobták


Veletek mi volt az eddigi legdurvább dolog,amikor azt simán meghalhattatok volna ?


2018. jún. 29. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg is haltam. Leestem a létráról építkezés közben és egy vasrúd beleállt a mellkasomba, a hátamon meg kijött. Még kb 10 percig voltam eszméletemnél, de nem volt jó. 4 hét altatás után tértem magamhoz az intenzív osztályon. Egyébként a halálközeli élmény nem ezt jelenti.
2018. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mármint nem úgy értettem

Hanem,hogy majdnem meghaltatok

De igazad van,én írtam rosszul

2018. jún. 29. 22:17
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%

Engem egyszer elütött egy autó és láttam magamat felülről ahogy ott fekszem. Meg a sofőrt is ahogy kiszáll, megnéz majd visszaszáll és elhajt.

De simán az ágyban fekve is jártam már így amikor alvásparalízisem volt. Tud az agy fura dolgokat csinálni.

2018. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

@Metionin

A két utolsó mondatoddal meg is magyaráztad az első kettőt.

Nincs olyan, hogy valaki, mint egy mindent látó szem, felülről lát valamit, miközben a teste nincs ott, ez az agy játéka.

2018. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
Igen, tudom hogy a klasszikus halál közelimélményeket is az agy generálja de ettől függetlenül tök érdekes hogy miket nem láthat az ember. A balesetnél is beütöttem a fejem, gondolom emiatt haluztam.
2018. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban volt egy ritka betegségem, amit nehéz felismerni és így gyakran halálos. A háziorvos azonban jól és azonnal diagnosztizálta és így megúsztam. Csak arra emlékszem belőle, hogy a kórházban vagyok és naponta egyszer vagy kétszer injekciót adnak a combomba-ami rettenetesen fáj.

Előtte pedig: koraszülött voltam, inkubátorba tettek és azt hitték, nem fogok megmaradni.

Egyébként szerintem mindenkinek az életében vannak olyan helyzetek, amikor könnyen meghalhatna, csak éppen a legtöbben akár észre sem veszik az ilyen szituációkat.

2018. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!