Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Késztetést érzek hogy a...

Késztetést érzek hogy a sebeimet újra meg újra kikapirgáljam. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kutakodtam egy kicsit az interneten, nem találtam róla semmit. Minden sebemről leszedem a varrt vagy csak simán véresre kapirgálom, pedig tudom hogy ennek már maradandó jelei is lesznek a testemen. Olyan mint egy rossz függőség. Nem tudom hogy hogyan kéne ezt megoldani vagy enyhíteni.

Még szüleim is rámparancsolnak hogy ne, de akkor sem bírom megállni. Valaki tapasztalt már hasonlót és mi ilyenkor a teendő?



2018. júl. 22. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Testápoló/kézkrém gyorsitja a gyógyulást,viszketés esetén is.


Van a neogranomon "seb regeneráló krém is", utálom,órákig zsíros maradsz.

2018. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ragaszd le ragtapasszal, hátha:)
2018. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kényszeresség,én gyógyszert szedek rá egy pszichó tud vele mit kezdeni
2018. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2018. júl. 23. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ilyen késztetést szerintem szinte mindenki, vagy nagyon sokan éreznek. Ha mindig engedni szoktál neki, akkor nem is hiszed el magadról, hogy meg tudod állni, és úgy tényleg nem sikerül. Én gyerekként csináltam ezt, de magától abbamaradt.
2018. júl. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!