Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hüvelyujj rándulás?

Hüvelyujj rándulás?

Figyelt kérdés
Napra pontosan 3 hónapja röplabdázás közben megsérült a hüvelyujjam. Hirtelen jött felém a labda én pedig ahogy reflexből nyúltam oda kb. hátra fordult. Roppant egy nagyot majd rettentően fájt és egyből bedagadt. Utána egy hátig véraláfutásos volt. Még aznap voltam vele sürgősségin ahol azt mondták egy röntgen után, hogy rándulás. Jegelést, pihentetést és flectort javasolt az orvos. Ezeket be is tartottam de még a mai napig is fáj munka után. Mi lehet, hogy 3 hónap után is fáj? Mit kellene csinálnom vele? Előre is köszönöm!

2018. aug. 8. 02:27
 1/1 anonim válasza:
100%
Mindenképpen menj el egy másik röntgenre is. Egy orvosban nem lehet megbízni, és vannak olyan orvosok, akik becsapnak, vagy vannak rossz röntgenek is. Én is orvos vagyok, és tapasztalatból mondom, hogy a sürgősségin nem feltétlenül vannak jó orvosok. Menj el egy újabb röntgenre, de ne a sürgősségire és jérd ki az orvos tanácsát!😉 Sok szerencsét és gyors gyógyulást😉
2018. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!