Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Darázs csípésre mit?

Darázs csípésre mit?

Figyelt kérdés
Tegnap du. megcsípett a darázs és most ég, és viszket is illetve piros, kicsit kemény, meleg, van egy pici fehér pötty a közepén és kb 10cm atmerojű. Azonnal nem tudtam rá ecetes borogatást rakni rá mert a Ligetben voltam de ma reggel borogattam, kicsit csípett is és most jelenleg egy kicsit ég. Ez normális? Ha nem akkor mit tegyek? (Kerdeztem az orvost azt mondta ecet, de az nem érte el annyira hatását)
2018. szept. 6. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hűteném.
2018. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok citromlé tea ivása orvosi széntablettával , ez kivezeti a megkötött mérget pangó vízháztartást .
2018. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ecetes rongy, no.1
2018. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
esetleg ha van antihisztaminos kenőcsöd vagy antihisztamin tablettád az vedd be. El fog múlni, semmi bajod nem lesz.
2018. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, most mar nagyobb lett es kemenyebb egy 10 cm atmeroju piros folt van es korulotte meg kb 15cm bőr rész ami halványabb piros. Bekentem aloevera krémmel és jéghideg vizes fáslit telertem rá, körbe éjszakára de nem változott, sőt ez tortent amit fent leirtam
2018. szept. 7. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!