Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon pesszimista vagyok, és...

Nagyon pesszimista vagyok, és változtatni szeretnék ezen, hogy végre pozitívan álljak a dolgokhoz, de egyszerűen nem tudom, hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy szükségem lenne most arra, hogy pozitív irányba tudjak végre gondolkodni, de nagyon nehezen megy. Valaki segítene?
2014. júl. 18. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresd meg a lelkitársadat!
2014. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az nagyon jó lenne, de hogyan!?:-)
2014. júl. 18. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbben neten, de nagy szerencse is kell hozzá.
2014. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pl megírod, hogy 14 éves fiú vagyok, technikai érdeklődéssel, és szeretnék megismerkedni hozzám hasonló fiúval, lánnyal stb. Ha nem írsz semmit magadról, és azt sem, hogy milyent keresel, akkor ki írjon neked?
2014. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De miért gondoljátok, hogy lelkitárs kell hozzá?

Én nem ilyesmire gondoltam,hanem arra, hogy tudtok-e esetleg neten olyan közösséget, ahol hasonló emberek vannak?

2014. júl. 18. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:

A Lelki társsal nem sokra megy az ember, ha állandóan negatív és pesszimista. Előbb kell változtatni és utána társat keresni.


Hogy változtass? Nem tudom, menj el egy pszichológushoz. Esetleg próbálj meg mindent más szemszögből megnézni.

2014. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!