Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy ne legyenek...

Mit csináljak hogy ne legyenek olyan gondolataim hogy meg akarom ölni magam mert mar nincs értelme az életemnek? Egyszerűen nem akarok élni nem tudom mihez kezdjek

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 00:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Voltam mar depressziós aztán abból valahogy nagy nehezen kigyogyultam olyan fel évig nagyon jól voltam és érzem hogy most kezdek visszaesni megint
2018. jan. 1. 00:44
 2/15 anonim válasza:
58%
Nem tudom a depresszióból magadtól gyógyultál-e ki, vagy segítséggel. Mindenesetre egy szakember segítsége jól jöhet. Nem feltétlenül pszichológus, akár valami coach féleség is hasznos lehet. Amit személyesen tudok ajánlani az valamilyen háziállat ha megoldható (nem pont hörcsög, hanem valami ami közeledik hozzád). Feltételezem nincs sok közeli barátod, ezért lehet jó valami kisállat.
2018. jan. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
nekem a vallás segített, ha megölöd magad nem oldasz meg semmit, csak rosszabb helyre kerülsz, nem jössz ki jól belőle
2018. jan. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Biztos van oka a kilátástalanság érzésednek. Pl. munkanélküliség teljesen reális ok lehet. Vagy valami betegséged van?
2018. jan. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egy pasi az oka aki iránt jóval többet érzek mint amit kellene
2018. jan. 1. 11:07
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Butaság lenne ezért eldobni magadtól az életet.
2018. jan. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Lehet, csak mar annyira szenvedek miatta hogy nincs jobb ötletem
2018. jan. 1. 11:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az életben meg kell tanulni a lemondást is.
2018. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mar nagyon sok mindenről és mindenkiről mondtam le de róla egyszerűen nem tudok
2018. jan. 1. 11:46
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
#3-asnak igaza van abban, hogy jó, ha tágabb perspektívába tudod helyezni az életedet.
2018. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!