Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A barátomnak volt egy kis...

A barátomnak volt egy kis incidense még júniusban mikor 2× is elég nagyot beleütött egy vaskapuba. Most mozdítani sem bírja a kezét. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Az ökle pár napig be is volt dagadva és még mai napig is lila. Ma hirtelen elkezdett eléggé fájni neki és a mutató ujját alig bírja behajlitani. Mitől lehet ez neki?

2018. szept. 28. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonlóan vertem be a kezemet. Egy ütéssel elértem, hogy a kisujjam felcuppanjon valamennyire a tenyerembe. Akkor helyben visszarántottam és bedagadt a kezem két hétre. A lappadás után vettem észre, hogy a tenyerembe egy (vagy több?) csont elmozdult. Mivel sokat vártam vele így már csak műteni lehet. Szerintem minél hamarabb nézesse meg. Nekem már 1,5 éve ilyen és precízebb mozdulatoknál nagyon fáj.
2018. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kell menni és nem a vaskaput ütögetni.
2018. szept. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!