Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Későn észrevett bokaszalag...

Későn észrevett bokaszalag szakadassal mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Még júniusban volt egy balesetem, röntgen, törés nincs. Gipszet kaptam, es boka rögzítőt. Múlt heten voltam egy másik orvosnál, aki elküldött rontgenre, szakadás. Bokam 4. Hónapja dagad nagyobb megerőltetés utan, faj, de tudok járkálni.
2018. okt. 18. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk? Az orvos is csak a röntgenfelvétel (meg egyebek) segítségével tudja eldönteni, hogy mi legyen, mi meg még azt se láttuk. Jobbulást! Bízd a dokira!
2018. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 te te te ***** válasza:
Szia! A röntgenről rohadtul nem derul ki a szalagszakadás. Max ultrahang vagy ct. Nekem is ez volt. Elmentem, romten, mozgatas, valsz; lanyom, lehet hogy elszakadt, nesze egy szorito. Visszamentem 3 honappal kesobb, kiderult hogy teljes szakadas volt, es mivel olyna erogel szakadt el( mert meg csak 16 vagyok, gyerek izuleteim vannak) teljesen felgongyolidott, es a nagy resze felszivodott. Aztan pedig megmutottek everzioval, potoltak a szalagot. En azt javaslom ha meg nem ultrahangoztak meg, es meg mindig kibukik a labad oldara es faj, mindenkepp menj el dokihoz, es eroszakold az ultrahangot. Sokat szamit. Nekem is teljesen mas a labam mint elotte. Nem tudnek elni szalag nelkul, kibukos labbal.
2018. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!