Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megtörténhet, hogy megrepedt...

~Brigi~:$ kérdése:

Megtörténhet, hogy megrepedt egy csontom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A tegnap éjjel mentem sietősen haza az egyik barátomtól és mivel ők tömbházban laknak, a lépcsőházban nem volt világítás és azt hittem, hogy az utolsó lépcsőfokról lépek le majd félreléptem, és leestem a lépcsőről. Abban a pillanatban azt hiszem elájultam, vagy nem tudom, a szemem világa is elment, kb. egy félpercig ültem ott, majd kimentem a tömbházból és leültem ott is, de akkor is félig elvoltam ájulva vagy nem tudom, mert a barátom mondott hozzám, én meg csak arra emlékszem, hogy taxit akart hívni, de más semmire nem.

Haza gyalogoltam, mivel nem kaptunk taxi számot. Sőt siettem is, mivel 2-re haza kellett érjek. Nem is fájt akkor már annyira, jól is aludtam az èjjel de mikor reggel felkeltem, nagyon fájt, nagyon nagy nyomás van rajta, nem hogy a bokám nem tudom mozgatni, hanem a térdemet se tudom emelni nagyon, emiatt. Szerintem ennyire soha nem fájt még, pedig már léptem félre többször is. Mèg wc-re is alig tudok elmenni. Csontrepedés szóba jöhet ilyenkor? Köszönöm a segítségeket!



2018. nov. 3. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán meg egy agyrázkódás is
2018. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!