Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek mi lehet a térdemmel?

Szerintetek mi lehet a térdemmel?

Figyelt kérdés

Kb 6-7 éve volt egy balesetem testnevelés órán, magasugrás volt és úgy érkeztem hogy a lábam magam alá hajlott ekkor roppant valami és nem tudtam kinyújtani a térdem, aztán katt és visszament a helyére utánna már rá bírtam állni de akkor még nagyon fájt.

Azóta már jópárszor "kiugrott" a térdem, de már kitapasztaltam egy technikát ahogy a helyére tudom rakni.

Az első kereszt szalagom nyúlhatott meg vagy valami porc levállás történt? Azóta semmi baja futok ugrálok nem fáj csak ha véletlen rossz mozdulatot teszek akkor kiugrik de visszarakom és megyek tovább. Mi lehet a probléma?



2018. nov. 12. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Egszer tesi orán majdnem megeset velem ,az alábbi történet akkor ,te szerencsétlenebbül jártál kedves kérdező,jobbulást kívánok neked,a szalagok lehetnek ,bár inkább ortopédiára menj el ott biztos tudni fogják a választ!Még annyit nekem a könyököm ki van ficamodva a lényeg az hogy,műteni kell 3 orvos csoportnak egyszere ,mert meg van égve a karom !:/
2018. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is térdficamos vagyok már műtöttek is, az történik,hogy rossz mozdulat kovetkezteben letaoad a láb és ahogy fordulsz a térdkalácsod kimegy a helyéről, de ezt egy szép láb kinyujtással vissza is lehet rakni. Igazából ha valakinek kimegy akkor az már élete hátralévő részeiben is kisérteni fogja mivel lazul a szalag és egy ficam elég szépen porcosítja a térdet
2019. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!