Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az inszalag szakadásnak van...

Az inszalag szakadásnak van valami külső látszata?

Figyelt kérdés
Edzésen kiugrott oldalra a térdem majd vissza. Sokáig nem fájt csak mikor lefelüdtem utánna kb 2órával. Gondolok olyan külső nyomra, hogy lilulna vagy valami hasonlo. És hogy szakadt e a szalag mert rátudok nehézkedni, sétálok vele. Igaz hogy egész nap jegeltem.

2018. nov. 16. 02:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos nincs szakadás. Akkor nem tudnál menni.

Nekem szeptemberben ugrott ki a térdem. Két hétig alig bírtam menni. Megröntgenezték. Csak az izom roncsolódott. De még most novemberben is fáj. Lépcsön menni és leguggolni még nem tudok. Külsö nyoma nem volt, csak be volt dagadva. De arra kaptam gyógyszert, igy az visszahúzódott.

2018. nov. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Véraláfutás, duzzanat.
2018. nov. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha szakadás lenne, akkor instabillá válna, meg nem lenne jobb jegelésre, az magától nem jön helyre. Bár a belső keresztszalagok sérülhetnek úgy, hogy tudsz járni.
2018. nov. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!