Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vágásokat el lehet tüntetni,...

Vágásokat el lehet tüntetni, vagy legalább halványítani?

Figyelt kérdés
(előre leszögezném,hogy nem érdekel erről senkinek a véleménye, pl. Hogy miért,minek, hagyjam abba stb. Csupán a kérdésemre szeretnék választ kapni) Szóval vagdostam/vagdosom magam,vannak hegek a alkaromon meg friss vágások a csuklóm felett, amiket nem tudok eltakarni hosszú ujjúval, és hogy a frissen vagy a heget hogy tudnám eltüntetni?

2018. dec. 12. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Engem aztán nem érdekel, a tinihisztid, biztos szerelmi bánatod van és azért vagy ilyen hülye. Amúgy sehogy. Megfognak maradni a hegek, nagy eséllyel örökre, ha folyton vagdosod.
2018. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a neogranormont. Vagy amit nem tudsz eltakarni ragaszd le sebtapasszal és mond azt ha kérdezik hogy véletlen megvágtad magad.
2018. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak pulóverrel. Ha vagdosni volt eszed legyen ahhoz is hogy felelősséggel viseled nem gyáván rejtegetve.
2018. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. válaszolónak. Nem, nem szerelmi bánat és azért nem vállalom fel, mert páran elítélnének érte meg segíteni akarnának ami nem hiányzik:D
2018. dec. 12. 21:57
 5/6 anonim válasza:
Én is csináltam/csinálom és egy kicsit bonyolult szituációba kerültem és muszáj volt eltüntetnem és nekem mondjuk csak hegek voltak már frissre nem kéne azért de öt tonna alapozót és púdert tettem rá és már nem látszott annyira:D
2018. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha segiteni akarnak azzal mi a baj? Én se akarok segitséget, de azért jó lenne mondjuk valakivel dumálni ilyesmiről :)
2019. jan. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!