Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem múló csípőfájdalom mitől...

Nem múló csípőfájdalom mitől lehet fiatalon?

Figyelt kérdés

Kb 1.5 éve kétszer is felborultam bicajjal. Egyszer az egyik, aztán a másik oldalra. Nézte a doki, csinált rontgent, aztán most nem rég megint kontroll röntgen, de nincs kopás.

De akkor miért nem akar elmullani a fajdalom? És csak egyre erősebb.

Lehet hogy azért mert már 2 éve szinte nem is gyaloglok mióta felborultam? Mindenhova bicajjal járok.

Az izmaim is merevek.

Igazából nagyon bevagyok panikolva hogy e miatt munkaképtelen leszek.

Kérem akinek volt hasonló tapasztalata vagy ért az ilyesmihez, kérem segítsen!

Már az ongyilkossagon is gondolkodtam emiatt.

Előre is köszönöm!



2019. jan. 20. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a rokonaid, barátaid nem díjaznák, ha öngyilkos lennél fiatalon. Én biztos elmennék másik orvoshoz. Ha így megkeseríti az életed addig mennénk utána, míg meg nem tudom, mi bajom. Lehet rajta egy olyan repedés, amit nem lát a röntgen. De bármi más is állhat a háttérben. Jobbulást.
2019. jan. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Rokonaim nincsenek, már mint olyan akinek számítok. A kozeliek pedig meghaltak.

Ezért is félek a munkaképtelenségtől.

Ukrajnában élek, itt nincs tb, rengeteg pénz kell havaz ember orvoshoz akar menni. Már kettőnél voltam. Az egyik helyi gagyi orvos azt mondta h kopás van, meg repedés is. Ungváron azt mondták hogy egyik sincs. Egyszeruen csak azért fáj mert megutottem. De már kb másfél éve?

Jelenleg nem engedhetem meg magamnak hogy másik orvoshoz forduljak, azért is itt tettem fel a kérdésemet.

Csak magamban gyötrődöm hogy mi lehet a baj, jobb lessz e valaha, stb

2019. jan. 21. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!