Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaszalag sérülés (részleges)...

Bokaszalag sérülés (részleges) után mennyi időbe telt amíg normál tempóban tudtatok sétálni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1,5 honap, addig nagyon kimeltem, iszonyuan faj, lehet h elobb is ment volna a tempos seta, ha mertem volna probalkozni vele. Mar 6. Eve tortent , es meg mindig latszik a bokamon!
2019. jan. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nehezen és lassan gyógyul, ha sétálsz vele, csak sima, egyenes úton lehetőleg. A séta nekem nem okozott gondot, néhány hét elteltével, de sportolni, futni pl, csak teljes gyógyulás után ajánlott, ami több hónap is lehet.
2019. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerdán lesz 2 hete, hogy történt a baleset. Nagyon lassan tudok sétálni. Akkor sok türelemre lesz szükségem.
2019. jan. 21. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!