Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Üdv. Immáron ez a 3napja,...

Üdv. Immáron ez a 3napja, hogy a bal térdhajlatom fáj bizsereg illetve zsibbad. 👇🏻 Volt már valaki így?

Figyelt kérdés

Séta közben is fáj teljesen nem tudom kinyújtani a lábam mert erősen bele nyilal fáj. Lépcsőzés közben is lépéskor fáj. Miután megpihent elinduláskor szintén fáj.

Ha pedig pihentetem lüktet bizsereg és érzem hogy ott valami nem okés. Hétfőn reggel tudok orvoshoz menni.

Valaki volt már igy? Csomót nem érzek.. viszont olyan mintha kicsit meglenne kékülve halványan.

Köszii a válaszokat addig is(:



2019. febr. 2. 16:08
 1/2 anonim válasza:
Szia, én a helyedben nem várnék hétfőig,könnyen lehet, hogy trombózisod van,az pedig nem játék. :-(
2019. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Elmult a folt(meg annak sem neveznem mert nagyon halvany nagyon picii kek valami volt) es mar kevesbe faj .

Terdem-labam sehol sem dagadt meg ..

De ennek ellenere is megmutatom az orvosnak:).

Es koszonom(:

2019. febr. 2. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!