Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyrázkódásom van?

Agyrázkódásom van?

Figyelt kérdés
Megfázással voltam itthon. Tegnap délután mentem a háziorvoshoz, amikor hanyatt estem, de olyan erővel, hogy nem tudtam megszólalni a fájdalomtól, ami a gerincemet érte. Felakartak segíteni, de intettem, hogy egy kicsit hagyjanak. Majd felsegítettek és a háziorvos a rendelőben megvizsgált. A tüdőnél mindent rendben talált, gerincbe be van építve egy lemez, az felfogta az ütést valamennyire, de fáj. Este nem volt különösebb baj, de éjszaka amikor felébredtem, nagyon fájt a fejem. Vettem be gyógyszert, visszasikerült aludni, de reggel is éreztem a fájdalmat elől a homlokomnál és kissé fentebb. Ekkor már nem tudtam visszaaludni. Elindultam a kórházba az ügyeletre, de az első emeleten van egy asszisztens, 40 évig volt orvos mellett. Becsengettem tanácsot kérni, Ő azt mondta, hogy ő nem menne. Csinálnak egy sima röntgent és kész, mehetek haza. Ideges vagyok, bár ez nem tesz jót tudom. A fejem továbbra is fáj, bár elég erős fájdalomcsillapítót vettem be.Nem kellett volna megkérdeznem, hanem egyből indulni a kórházba?

2019. febr. 9. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen nézesd meg, a fejsérülésekkel nagyon vigyázni kell.
2019. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igy van nem kellett volna segitseget kerned egy buta embertol aki nem ert hozza. Nalunk egy 16 eves srac ugy halt meg hogy leesett a lepcson, a haziorvos aztmondta mrnjen haza es pihenje ki majd elmulik, latszolag neki sem volt nagy gondja "csak" fejfajas. Reggelre meghalt es amikor az orvosok megvizsgaltak kiderult hogy az eses kovetkezteben letrejott egy veromleny amibe belehalt. Egyaltalan nem jatek mindenkepp menj be es mond el ami tortent es amit erzel.
2019. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elindulok, mert már máshol is fáj a fejem. Eddig csak a homlokomnál és kicsit feljebb, de ez most már kezd kiterjedni, hátul is megfájdult.
2019. febr. 9. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, mi újság veled kérdező? Hogy vagy? Mit mondtak neked?
2019. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Voltal dokinal kerdezo? Megvizsgaltak?
2019. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen voltam, amikor írtam, utána mentem is. Enyhe agyrázkódás, de egyenlőre minden jó, de vigyázni kell, mert vérömleny kialakulhat. Erről adtak egy tájékoztatást, hogyha abban valamilyen tünet is fellép, akkor azonnal vissza. Vibráló fények kerülése, internet, tv, mert ezektől állandósulhat a fejfájás, így csak pár perc erejéig jöttem fel ide, de már kapcsolom is ki a gépet. És pihenés, kímélet. Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a tanácsot és az érdeklődést!
2019. febr. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!