Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vajon mitol fajhat a vadlim?

Vajon mitol fajhat a vadlim?

Figyelt kérdés

Olvasgattam neten is, hogy mitol lehet, de nem lettem sokkal okosabb. Hatha valamelyikotok mar talalkozott ezzel.


December ota elkezdtem jarni edzeni rendszeresen (ilyen 5kg tol szeretnek megszabadulni) es nagyjabol az elmult harom alkalommal amikor elkezdtem futni ereztem hogy belul mind a ket vadlim vegig faj (valahogy azt mondanam hogy a csont es a husi kozott egy csikban). Az elso alkalommal letudtam azzal hogy izomlaz es futottam 10perc utan el is mult.

De tegnap is voltam edzeni es egyaltalan nem milt el csak rosszabb lett igy valasztottam a setalast inkabb. Viszont ma reggel mikor felkeltem is mar fajt (eddig csak sportolas kozben)


Van valami tippetek esetleg hogy mitol?

Igazabol (nagyjabol) az egeszbeletemet vegig kiserte a sport, es annyi plusz sincs rajtam hogy ettol fajjon.


(Nem tudom barmi kozbe van e hozza de a terdeim szornyen rosszak, lehet arrol vette le a terhelest es ettol faj ugy?)



2019. márc. 2. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a lábszárcsontod melletti függőleges vonalban fáj? Mert az tipikus túlterheléses sérülés. Lúdtalpasok esetén gyakrabban előfordul. Helyes bemelegítéssel és fokozatosan növekvő terheléssel meg lehet előzni.
2019. márc. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fektess hangsúlyt futás előtt a bemelegítésre. Néha csinálj futóiskola, meg pliimetrikus gyakorlatokat
2019. márc. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!