Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ennyire megviselt lelkileg...

Ennyire megviselt lelkileg vagy ez betegség?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, először tört el csontom. A kórházi iszonyatos ellátás és az egész szenvedés megviselt, párszor kiborultam, de úgy elég keményen. (nagyon alacsony volt a vércukorszintem szerintem mert nem ettemittam egy napig semmit, infúziót se kaptam) Ilyenkor kapkodtam a levegőt, sírtam, pánikoltam, a legrosszabbra gondolok, pedig annyira nem is durva az esetem.

Ha rámjött, olyankor a kezemmel mindig birizgáltam valamit, levegőbe nyúlkáltam, aki mellettem ült azt meg fogdostam, simogattam, számba raktam a kezem stb...tudtam, hogy abba kéne hagynom de nem ment. (a nővérek le*ták, hogy lázasra pánikoltam magam)


2019. márc. 22. 16:19
 1/4 A kérdező kommentje:
*legrosszabbra gondoltam
2019. márc. 22. 16:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel most már tudod, hogy ennyire ki tudsz borulni, ezért mindég legyen nálad valami növényi nyugtatószer a biztonság kedvéért. Sajnos hajlamod van erre.
2019. márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Érdekes amúgy, mert nyugodt és kiegyensúlyozott személyiség vagyok egyébként mások szerint. Stresszhelyzetben sem idegeskedem jobban mint ami egészséges.

2019. márc. 22. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csoda ha egy magyar kórhazban kiborultál. Egyébként lehet ilyenkor fél frontint kérni. Az segít. A hétköznapokban ne szedj ilyen vackokat de ilyen szituációban tényleg jól jön. Én is beveztem esténként legalább tudtam kicsit aludni.
2019. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!