Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az normális ha egy felrobbanó...

Az normális ha egy felrobbanó alaplap okozta sérülések nyom és heg nélkül begyógyultak és eltűntek?

Figyelt kérdés
Kb 10 éve történt. Az akkori asztali számítógépünk vacakolt, és nem volt csak úgy hajlandó működni hogy ha levettük az oldaláról a borítást. ( rettentően fagyott ) Aztán egyszer felrobbant, vagy nem tudom, fura csattanó pukkanó hangot adott ki, meg elkezdett füstölni és egyből ki is kapcsolt. Reflexből kirántottam a konnektorból, és utána vettem észre hogy a darabjai beleálltak a lábamba. Egyből balesetire vittek szüleim és kiszedegették belőlem a darabokat és lekezelték a sebeim. És ez úgy begyógyult hogy semmi nyoma nem maradt. mint ha megsem történt volna. Nemtudom mi szállt így el benne, de a processzor mellett durrant el valami.

2019. márc. 22. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális. Ha a bőr bazális membránja nem sérül akkor semmi heg nem lesz gyógyuláskor.
2019. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kondenzátorok durrantak ki. Már fel volt púposodva előtte is, akkor már fagyott.
2019. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!