Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha apám beverte az orromat és...

Ha apám beverte az orromat és eltörött, akkor mit tudok tenni, ha nincs pénzem plasztikára?

Figyelt kérdés

2 éve volt. Akkor elmentem a háziorvoshoz, azt mondta, borogassam, meg szerinte nem tört el... Dehogy nem. Ott a jobbos nyoma.


22/l


2019. ápr. 13. 12:14
1 2
 11/13 anonim válasza:

22 évesen nem vagy gyerek. A szülői bántalmazás rettenet sz*r, tudom, de állj már a talpadra egy kicsit. Költözz el. Nincs pénzed rá? Dolgozz.

Ha pedig ennyire súlyos a dolog, miért hazudtál az orvosnak? Ő lehetne az első akinek beszélhetsz erről. Nem szeretem azokat az embereket akik kaphatnának segítséget, de nem fogadják el. Az alap kérdés meg amúgy mi..? Nagyon semmit se tudsz tenni, ez van. Gyűjts pénzt, mittudomén. Egyébként hányszor teszed még fel ezt a kérdést?

2019. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Jézusom, most látom hogy lány vagy. Jelentsd fel az apád, de komolyan
2019. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Durva
2019. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!