Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Apám hajnali.3 vayg 4 órakor...

Apám hajnali.3 vayg 4 órakor megkezdi a rituáléját és nem lehet aludni, ez bolond?

Figyelt kérdés

Előtte már.folyamatosan járkál, hogy mehet a durr bele élesben.

Visszaverős üvegajtónál egy külön élmény aludni, a ritmusos csosszogására stb.


2019. ápr. 9. 05:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem feltétlenül bolond, csak más a bioritmusa, mint a Tiéd. Az, hogy a körülötte lévőkre nincs eközben tekintettel, az egy másik kérdés...
2019. ápr. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyél függönyt az uvegajtora. Én is 3kor kelek, még van a magam kis rituáléja, amire nekem szükségem van. Nálunk ah ajtók felett vannak üvegablakok, így ha valaki a fürdőszobában van, a fény bizony sugárzik a szobákba. Mivel nekem kell a fény reggel, hogy felébredjek, fóliákat tettünk a szobák ablakára. Igyekszem halk lenni, de nyilvánvaló, hogy valamennyi zajjal jár az, ha valaki ebren van és végzi a dolgat
2019. ápr. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Megszokod vagy elköltözöl, ennyi. Gondolom kamasz vagy, ebben a korban irritáló ez különösen az embernek, mind átéltük.
2019. ápr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Más korban is irritáló, ha kínozzák az embert és az alvás megvonása kínzás.

De nem hiszem, hogy direkt csinálja, hogy veled kicsesszen. Kérdés, hogy vele beszéltél-e már erről?


A függöny jó megoldásnak tűnik.

És az önállósodás is (bár ahhoz kéne tudni a korod).

2019. ápr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lépészaj ellen is van megoldás, bár te tudod, hogy milyen borítás van.
2019. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem apa van, hogy felkel 3-kor de csak nyáron, mert meleg van, (elromlott a légkondi és még nincs megjavítva) és járkál, de próbál csendben. Meg fáj a háta, nem tudja mitől. Szval én ot megertem, es neki ez nem rituálé (enyémnek), szimplán jarnia kell egyet, de ilyenkor kimegy a nyarikonyhaba, h ne zavarjon. A tied masik kérdés. Ha igazan álmos vagy, el tudsz tole aludni, ha megsem, mert akkora zajt csinal, probald ki a fulvedot, es az alvomaszkot. Garantált benne a nyugis alvás. Nekem is volt ilyen, anno koleszban. Ritka idegesítő emberekkel aludtam. Folyton forgolottak... Legjbb barátaim voltak, de aludni at nem hívtam volna őket XD Na szoval, függöny, maszk, fulvedo fel es visszaalszol. Vagy elébe abban alszol el, es fel se ébredsz.
2019. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!