Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 8 hete történt egy vádli...

8 hete történt egy vádli izomszakadásom de még nem gyógyult meg. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek itt váldi izomszakadásra? Mennyi időbe telt a teljes gyógyulás? Egy oldalon 8 hetet írtak de még mindig nem jó nekem.

#izomszakadás #vádli izom szakadásom
2019. ápr. 13. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Biztos velem van a probléma, hogy en ezt az orvostól kérdeznem meg....
2019. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Doktorbácsi mit mondott?
2019. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az orvosok hülyék. Voltam sebészeten is a vádli izom szakadásom egy sportsérülés következtében történt. Azt hitték hogy mélyénás trombózis, de kivizsgáltak és nem volt. Mondtam neki hogy nem lehet - e vádli izom szakadás és azt mondta a doki hogy igen ez az (magától nem tudott rájönni) és természetesen nem tudta hogy mennyi idő amíg meggyógyul.
2019. ápr. 13. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben visszamennék az orvoshoz. Ha lehet, egy másikhoz. Sport-ortopéd-traumatológust keress. Akár maszek alapon is.

Egyrészt, ha még mindig nem jött rendbe, nem ártana egy ultrahangos vizsgálat. Másrészt meg az orvos tudna válaszolni a kérdéseidre.


Egyébként az emberek regenerálódó képessége nem egyforma. Lehet, neked több kell. Függ az életkortól is. És azt is számít, hogy pihentetted, vagy használtad.

2019. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Maszek orvoshoz biztosan nem megyek mert fizetem a tb-t. Ultrahangos vizsgálaton voltam és ott állapították meg hogy nincsen mélyvénás trombózis. 20 éves vagyok és már sajnos használom egy hónapja. De köszönöm a válaszodat mert felkeresek egy olyan dokit akit mondtál :D
2019. ápr. 15. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Az az UH nem az az UH.

Ínakat, izmokat is vizsgálnak Uh-val. Ha kizárták a trombózist, akkor nálad az ereket nézték, nem az izmot.


A másik meg, hogy ha maszekhoz mész, akkor nem azt fizeted meg, amiért a tb-t is fizeted, hanem az időt. Mármint, hogy nem kell heteket várnod, és nem passzol le 5 perc múlva, hanem rendesen megbeszélheted vele a dolgokat, és alaposabban meg tud vizsgálni, mint az sztk-ban a futószalagon.


De hát te tudod, a te egészséged, neked kell eldönteni, hogy ez mennyit ér. Én már tapasztalatból mondom, hogy szerintem van olyan helyzet, amikor megéri a maszek, de nem foglak se rábeszélni, se lebeszélni semmiről.


Jobbulást!

2019. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!