Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen extrémebb dolgokat...

Milyen extrémebb dolgokat csináltatok gipszben?

Figyelt kérdés

Többször is láttam már olyat, néha kicsit megdöbbenten, hogy főleg fiatalabbak vagy gyerekek annak ellenére, hogy gipszben vannak, teljesen úgy élik az életüket, mintha mi sem történt volna, ami tök jó!

Pl láttam olyat (kézen is,lábon is), hogy gipszben strandolnak, bicikliznek, buliznak, kirándulnak, sportolnak stb. Ilyenkor először elcsodálkozok, de nagyon jó, hogy egy sérülés és gipsz sem tartja vissza őket semmitől.

Van köztetek, akinek van hasonló sztorija vagy látott már ilyesmit?


2019. ápr. 23. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly nyaron volt gipszben a labam, (bokatores) amennyiben tudtam probaltam normalis eletet elni...en is voltam kulfoldon, tengeren is, de nem mentem be a vizbe, bulizni,setalni, stb. 28/n
2019. ápr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem annó 2013-ban volt gipszbe a kezem 6 hétig, de én is mindent ugyan úgy csináltam mintha mi sem történt volna, Balatonba is belementem (persze csak derékig) és görkoriztam is
2019. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyat, aki nem bírt elülni a fenekén, aztán utána kapott még egy gipszet.
2019. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tömegközlekedés, és a munka is elég extrém így :-D. Színházban moziban voltam.
2019. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!