Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek? Ömlött a vér belőlem?

Mit tegyek? Ömlött a vér belőlem?

Figyelt kérdés

Felálltam egy székre,majd mikor leszálltam róla a háttámlájával beütötten a szemérmem. Borzasztóan fájt, majd megnéztem és iszonyúan vérzett. Mit csináljak? Már nem fáj.

Lehet ebből valami nemi betegség a közeljövőben?



2019. máj. 23. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
felizgultam. egyebkent nemi betegseg nem. ha nem szakadt fel nagyon akkor sincs semmi, kis heg lehet, h marad de nem. fogod tudni hasznalni a csiklod:P
2019. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Nemi betegséged nem lesz belőle, az teljesen más kategória. Ha nem nagy a seb, akkor valszeg szépen begyógyul.
2019. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát beütöttem a csiklom és abból folyt a vér. Utána picit csípett, mikor elmentem pisilni
2019. máj. 23. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor valszeg picit szetnyilt rajta a bor. ne aggodj, nem lesz tole semmi bajod. az idegeket nem sertetted meg szerintem, az elelvezessel nem lesz problema. nem fog elfertozni se. annyi, h pihentesd es lehetoleg ha faj, akkor ne masztizz. par nap es rendbe jon :D
2019. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerencséd, hogy nem vette el az a szék a szüzességed mert akkor az első hozzászóló nem csak felizgult volna!
2019. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!