Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek a feltehetőleg...

Mit tegyek a feltehetőleg spondylolysis-emmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az előzmények:

18 éves vagyok. Erőemelek/erőemeltem hobbi-szinten. Még november végén elkezdett fájni a derekam és ezzel együtt a combhajlítóm is. Önfejűségből folytattam az edzést, de pár hét után feladtam a hátat terhelő edzéseket, majd mostanra kb. 1.5 hónapja minden edzéssel(a fájdalom stagnálása miatt). Kértem időpontot az OSEIbe(1.5 hónappal kesőbbre kaptam). Ezen a héten kedden(május 21.) voltam. Készségesen segítettek. Az orvos, akinél voltam a röntgenfelvételek alapján és a leírásom alapján a fájdalmam okának a spondylolysis-t mondta, de szakvéleményért az OGK-ba utalt. Ide augusztus 22-re kaptam időpontot.


Jelenleg nagyon kétségbe vagyok esve. A még távol lévő időpontom sem segít a helyzeten. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy mit tudnék esetleg tenni, hogy jobb legyen a helyzetem? Valami útmutatást szeretnék kérni, ha esetleg valaki hasonló cipőben járt.


A válaszokat előre is köszönöm!



#erőemelés #OSEI #spondylolysis
2019. máj. 23. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon jó és hatásos gyógytornák vannak gerinc problémákra.Első körben,egy jó gyógytornászt keress,vagy fizioterápia kezelést.
2019. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!