Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fenékre esés utáni fájdalom...

Fenékre esés utáni fájdalom mennyi idő alatt múlik el és mit tehetek azért, hogy hamarabb gyógyuljon?

Figyelt kérdés

Egy hete sikerült megcsúsznom a lépcsőn, 1-2 lépcsőfokot csúsztam a farcsontomra esve, ha ülök, járkálok, fekszem általában nem fáj, viszont ha hirtelen mozdulok, illetve ha egy könnyebb edzést megcsinálok (fekvőtámasz, súlyzós karedzés) vagy némiképp megerőltetem akkor még mindig eléggé tud fájni.

Jövőre katonának szeretnék jelentkezni, úgyhogy a mozgást sem akarnám csökkenteni, illetve jó lenne ha addigra helyrejönne. :D

Ui.: 20 éves férfi vagyok



#gyógyulás #fenékre esés #farcsont fájdalom
2019. máj. 28. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kell röntgenezni, nincs-e törés vagy repedés.
2019. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még néhány napot szerintem várok vele, de ha végképp nem fog javulni, szerintem azt fogom tenni.

Köszönöm a válaszod! :)

2019. máj. 28. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!