Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tele vagyok horzsolással kb...

Tele vagyok horzsolással kb meddig fog látszódni?

Figyelt kérdés

Elestem tegnap biciklivel, Alkar,váll, arc, könyök, térd, boka igazából egyik sem érdekel csak ami az arcomon van. Kb mennyi idő mire eltünik? Esés pillanatától egyszer kellett letörölnöm a vért szóval nem nagy sérülés csak nagyon piros. Olvastam hogy sok mindentöl függ.. 80 kg vagyok eléggé jó kondicióban vagyok. Nagyon de nagyon ritkán vagyok beteg. Étkezésemmel nincs gond.

Köszönöm a válaszokat.



2019. jún. 9. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért ez sok dologtól függ... ha bezöldül, sötétedik, aztán sárgul, majd halványul, olyan egy hét is lehet, mire lemegy az arcodról, vagy másfél is. Mondjuk mekkora?
2019. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb 2,3 centi hosszu 1 centi széles, most érzem hogy bedagadt kicsit. Jelenleg még piros.
2019. jún. 9. 17:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és máma lebarnultam, nemtudom mennyire számít.
2019. jún. 9. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Kend be valami hámosítóval. Sima körömvirág krém is tökéletes.
2019. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. jún. 9. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!