Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A terd belso felen, a hajlat...

A terd belso felen, a hajlat mellett oldalt dio nagysagu csomo a bor alatt mi lehet?

Figyelt kérdés
Par hete futas kozben elestem, es azt a resz bevertem egy kobe, kicsit belilult de oke volt. Ra par napra eleg sokat futottam naponta es ott ahol bevertem rendszeresse valt a fajdalom, es erezheto ez a kis csomo az erintett teruleten. A heten megyek orvoshoz, csak szeretnem tudni massal is tortent e ilyen?
2019. jún. 17. 16:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Angliaban vagyok, itt mas a rendszer. Elmentunk tegnap az ugyeletre de semmit se ert kb. Itt mindenre paracetamolt meg ibobrofent adnak -.- mindegy, reggel bevettem egy cataflamot most jobb, van egye rzesem hogy a hazidoki is ugyanezr mondja majd -.- meglatjuk. Pigentetnem kell de mivel pincernokent dolgozom napi 10-11 oraban ez kicsit nehezkes :D majd megirom mit mondott a hazidoki
2019. jún. 19. 14:45
 12/13 anonim ***** válasza:
Meg se röntgenezték?
2019. jún. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem mivel nem szamitott "emergency-nek" . Meg ratudtam allni -.- az nemszamitott, hogy alig tudtam ra allni. Megtapogatta es aztmondta nincs levalt csont darab mert az jobban fajna .. 🙄🙄🙄 nekem csak fura, ma ket hete hogy elestem es meg mindig nem mult el. Ha csak egy beutes mar 6x elkellett volna mulnia
2019. jún. 20. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!