Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meddig számíthatok még hátfájd...

Meddig számíthatok még hátfájdalomra?

Figyelt kérdés

4 napja elég erős ütést kaptam több helyre, de a leglényegesebb most a hátam. Nem bírtam mozogni, jobb lábam-kezem fájt minden mozgásnál, egy napig sánta voltam. A lábam mostanra már teljesen helyrejött de még a kezem zsibog, ha eröltetem, még sebességet is nehezemre esik váltani vele.

A hát fájdalmam miatt az oldalamra se tudtam fordulni, mostanra annyiban javult, hogy kissebb mozdulatokat eltudok már végezni, de teljesen behajlítani a hátam, vagy hirtelen felállni képtelen vagyok fájdalomérzet nélkül.

Mennyi idő míg teljesen helyrejövök?



2019. jún. 19. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Orvos látott? Mert így ebből nem tudni, milyen sérülést szerezhettél a hátadra, az oké, hogy ütés, de ez sok különböző dolgot okozhatott a csigolyarepedéstől kezdve a vérömlenyig.

Egyébként egy sima zúzódás is tud napokig fájni, főleg, ha érzékeny helyet, ideget ért.

2019. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem. 3 méterről zuhantam betonra, úgy hogy legelőször a hátam ért földet. Zuzódás meglepően kevés van rajtam.
2019. jún. 19. 19:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Még annyit tudok hozzátenni, hogy annál rosszabb nincs, ha tüsszentek. Az a hirtelen pillanat nagyon fájdalmas
2019. jún. 19. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Tipikus gerincsérv a tüsszentés. Vagy elmúlik, vagy már előtte is volt csak az esés tett be. Vagy rosszabb lesz vagy edzéssel rendbe rakod a hátad
2019. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó kondiba voltam, most mint egy vénember...

Egy nyamvadt felülést nemtudok megcsinálni, ha ülök le óvatosan, ha állok szintén. Remélem helyre jövök

2019. jún. 19. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Félve írtam az edzést. Mivel 0 sport múltad van, így többet ártanál az edzéssel. Az elméleti részét évek alatt tudnád behozni.

A felülést elfelejtheted

2019. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem valamit félreérthettél.
2019. jún. 19. 22:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el kellene menned orvoshoz.
2019. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!