Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Létezik olyan, hogy ferde...

Létezik olyan, hogy ferde farokcsont?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdett fájni a fenekem táján a farokcsontom (legalább is azt hiszem) és ahogy megérintem, olyan mintha a vége kicsit jobbra állna. Kisebbnek diagnosztizáltak nálam egy kisebb gerincferdülést, aminek lehet köze van ehhez. A fájdalom amúgy nem olyan elviselhetetlen, sőt van olyan hogy egyáltalán nem fáj, máskor viszont olyan zavaró tompa fájdalom jön ki.

2019. jún. 20. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám 60 évig élt törött farokcsonttal, most vette észre egy csontkovács.


Estél fenékre valaha? (nagymamám kislánykorában, egy ideig nagyon fájt de aztán elmúlt, később jöttek elő a "tünetek")

2019. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Életembe már biztos estem seggre, viszont mostanában nem és most kezdett el fájni ami kicsit fura. Ha nem múlik csináltatok egy röntgen.


Köszönöm a választ.

2019. jún. 20. 10:36
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Foglaljuk össze:

Orvosok megállapították, hogy gerincferdülésed van, a farokcsont is a gerinced része, de szerinted ez más.

Erre jön a csontkovács aki kézrátétellel meg tudja állapítani, hogy 60 éve elesett valaki. Ez olyan, mitha azt mondanám 60 éve egy vasárnap túl sokat ettél :D

2019. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kézrátétellel.


Meghallgatta a panaszokat, megvizsgálta a nagymamámat, be is nyúlt (hogy érezze a farokcsontot) aztán közölte: "maga fenékre esett"


Egy falusi néni volt, lenyűgözően nagy anatómiai tudással, amit hosszú évek alatt gyűjtött.

2019. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom hogy meglepő hogy valaki ért ahhoz, amit csinál :D
2019. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Törött farokcsonttal élek 40 éve, bizony létezik! Kiskoromban elestem a nagymama konyhájában a kövön,az a régi köves padló 🙂,egy pár napig oldalasan ültem,mert fájt. Ennyi. Begyógyul,beforrt, gondolom.
2019. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Orvosok megállapították, hogy gerincferdülésed van, a farokcsont a gerinc vége, minden gerincferdülés a csípő hibájából alakul.

Gondolom a gerincferdüléssel nem akarsz foglalkozni és most kitalált bajokat akarsz kezeltetni. De hogy? Begipszeled a farokcsontod?

Erre a falusi nénire kíváncsi lennék aki ha jól értem fenékbe feldugja a kezét, és úgy állapítja meg, hogy el van-e törve.

Kedves utolsó: neked is így állapították meg?

2019. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7-es, téged nőgyógyásznál/urológusnál is 5 méterről vizsgált meg, távcsővel?


Képzeld, valahogy hozzá kellett férni a gerinc végéhez, hogy a helyére pattintsa.


A száján keresztül nem nyúlhat be, bicskával sem vághatja fel a hátát hogy hozzáférjen, szóval...?


Hülye.

2019. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%

Kiégtem.

Nem tudom ki a butább.

Én, hogy az esetleg kamu sztori érdekel.

Te, hogy a fenekedbe turkál egy falusi néni.

Vagy a perverz falusi néni

:D


A csontkovácsolás sarlatánság, ha el van törve valamid azt nem lehet helyre pattintani, össze kell fornia.

Ha nincs eltörve, akkor a farokcsont nem tud mozogni, a csigolyák születéskor összenőnek.

:D

És jó emlék amúgy?

Neten fent van? vagy akárkit nem vállal

2019. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!