Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megránthattam a karom, miért...

Megránthattam a karom, miért nem múlik el?

Figyelt kérdés
Több, mint egy hete a strandon labdáztam, és azóta olykor-olykor rájön a jobb karomra egy ilyen kellemetlen zsibbadó érzés. Talán el is aludtam. Azért másfél hét alatt ennek már el kellett volna múlnia, nem? Mit csináljak vele? Mert amúgy direkt nem is nagyon erőltetem, de valamikor tök apróbb dolgoktól is elkezd fájni. Pl. ha egy ajtót kicsit erősebben kell behúzni, stb.

2019. jún. 28. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nalam is van es barhol elojohet. A vallban a leggyakoribb, de volt mar az ujjamban, konyokben...

A megoldas pont nem a pihentetes mert valoszinu h neked is ott becsipodott valami, gondolom amikor epp dolgoztatnod kene. A megoldas a rendszeres torna es nyujtas!!!! Nyujtani kell mert a mozgastartomany beszukul es csak akkor all majd vissza par het alatt. Igen, ez hetekig tart. Neha hirtelen jobb lesz, aztan visszater kicsit erosebben. Hullamokban csillapodik, nagyon lassan.


De ha dolgoztatod es nyujtod, akkor elmulik. Kitartas!

2019. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, valóban úgy van, ahogy te mondtad. 3 napja csináltam 40 fekvőt, meg tegnap 50-et, szépen leosztva 10-esével, az első után még visszatért egy kicsit, de már nem is érzek semmit.
2019. júl. 2. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez gyorsan ment :)


Csak így tovább! A tudatos testmozgás mindig behozza az árát.

2019. júl. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű zsibbadás is lehet
2019. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!