Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit jelent ha fáj az anyajegy?

Mit jelent ha fáj az anyajegy?

Figyelt kérdés
Tegnap napozás után vettem észre hogy fáj az egyik anyajegyem ha hozzáérek. Le szoktam takarni de most nem tudtam, tudom hogy hülyeség volt, de mekkora lehet a baj?

2019. júl. 6. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj az semmi jót nem jelenthet, menj el bőrgyógyászhoz és nézesd meg az összeset. Ez kevés anyajegynél évente, soknál félévente ajánlott.
2019. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Kicsit leéghetett a napon. Vigyázz rá, tudod, hogy manapság már nem olyan egészséges napozni.

El fog múlni, de figyelni kell az esetleges elváltozásokra, és néhány évente (vagy ha szükséges, évente) át kell nézetni bőrgyógyásszal.

2019. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonymousreview60 ***** válasza:
Megnyugtatót nem tudunk mondani. Vizsgáltasd meg magadat bőrgyógyásszal, és ha nem tiltakozik a doki, szedesd le!
2019. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonymousreview60 ***** válasza:
#2: "manapság már nem olyan egészséges napozni." Mikor volt az?
2019. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg dokival. Nekem így kezdődött, utána jött elő hogy nőtt, formátlanodott az anyajegy. Leszedték megelőzésképpen, nehogy rosszindulatú valami legyen belőle.
2019. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!