Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Estére inkontinens vagyok....

Estére inkontinens vagyok. Pár éve azt vettem észre, hogy mikor pelenkában vok, az nem is rossz érzés, inkább, kellemes. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez nem normális, és valamit kéne tenni, de nem tudom mit kéne. Nem vagyok hülye, tudom hogy vannak olyanok akik ezt csinálják felnőtként, és ezt élvezik, de én NEM akarok olyanná válni:S De mégis amikor rajtam van, az ojan jó érzés, valahogy nagyon jó, kellemes:S


14f


2011. okt. 27. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%

Ha ez komoly kérdés, akkor fordulj orvoshoz, első körben urológushoz, utána pedig pszcihológushoz.

Egészen abnormális, amit csinálsz.

Neked nincsenek szüleid? Ha vannak, szégyellhetik magukat.

2011. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
és mitől olyan kellemes vagy miért élvezed?
2011. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy megint babának érzed ugy magad és az megnyugtat :)
2011. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
ja ez nem normális valami betegség lehet
2011. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az első hszelőnek üzenem: Szted nem vittek már engemet mindenfelé az inkontinenciám miatt a szüleim? jó hülye vagy már bocs. és képzeld nem beszélem meg szívesen a szüleimmel ezt, mert éppen eléggé megalázó a bepisilés is.


14:02 es hszelőnek üzenem, hogy nem érzem babának magamat, csak olyan megnyugtató, kényelmes, puha, és nem tudom hogy érzek, de nem kisbabának, inkább maximum kicsinek, de nem kisbabának nah. De a többit nem merem ide leírni bocs, max email ben, mert nagyon megalázó.

2011. okt. 27. 14:16
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

írd le nyugodtan ne foglalkozz senkivel!

aki ilyenért kinevet az megkapja az élettől hidd el!

szerintem azért lehet kellemes érzés mert akkor tudod hogy nem lehet baj az megvéd és biztonságban érzed magad...igaz?

2011. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
hát tudod első aki itt elszégyellheti magát az te vagy!nyilván nem normális dolog és nem tehet róla ezért még nem kell támadni!ha persze ugy értelmezi valaki hogy a kérdező azt élvezi ha be van pelenkázva az más de gondolom csak megkönnyíti az életét igy értette!
2011. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, azért is, mert nem kell félnem, és sokszor érzem magamat kicsinek meg magatehetetlennek, és ilyenkor úgy érzem mintha meg lennék védve, és jó érzés is nah, meg kényelmes is, és pl jó érzés amikor "meleg" nah. de hagyjuk ezt a részt inkább, mert elég undorító:S És nem is tudom azt csinálni hogy abbahagyom, mert kell viselnem sajnos, és amikor viselem akkor meg jó érzés. szóval, teljesen meg vagyok lőve, és őrültnek érzem magamat, és szeretnék normális lenni. Am nem lehet hogy azért van mert a szüleim azt akarják mindig hogy nőjjek fel én meg kicsinek érzem magamat még ehez? bár lehet ez hülyeség.
2011. okt. 27. 15:34
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
egyáltalán nem hülyeség szerintem rátapintottál a lényegre és ahogy az előzőekben már valaki írta mint a kisbabák ugy érzed magad olyankor..hát meg is van a megoldás ez lelki eredetű menj el pszichologushoz el fog múlni és többet nem kell használnod semmit!
2011. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Amit most a végén írtál, abban lehet valami. Vagyis nem urológiai jellegű ez a dolog, hanem a lekedben vannak az okai. Pszichoterapeuta sokat segíthet, okvetlenül keresd fel. Sokat kell majd dolgoznod vele, de mire felnősz, büszke leszel magadra, hogy megoldottál egy nagy problémát, ami megnehezítette az életedet.


:)

2011. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!