Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » SOS Mit tegyek? Nagyon rossz...

SOS Mit tegyek? Nagyon rossz érzés. így nem bírom!

Figyelt kérdés

sziasztok.

13/L vagyok,és kötőhártya gyulladásom van,a jobb szemem.csütörtök délután óta,és voltam dokinál tegnap kaptam szemcseppet,tegnap még mindig piros volt,de nem éreztem semmi fájdalmat,és akkor már gennyezést sem,csütörtök délután nagyon gennyezett,és ma amikor felkeltem homályosan láttam azzal a szememmel,azóta csepegtettünk bele,de kicsit szúr,vagy nemistudom elmondnai,de nagoyn rossz,mit tegyek? miért látok homályosan?ez azért van mivel van a kötőhártya gyulladásom?elmúlik holnapra?ez hogy homályosan látok ez a KH gyulladással jár?Segítsetek Légyszi! köszönöm


2010. máj. 15. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is gyakran volt... rossz lencse miatt... természetes a pici szúrás, könnyezés, gyengült látás. ne ijedj meg. pár nap még kelleni fog a gyógyuláshoz.
2010. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Próbáld ki a kamilla teát! Nekem a cseppek nem segítettek, csak a tea.. Főzz egy nap többször is belőle, és még melegen ittas át vele valami vattát és kenegesd vele a szemed! ;)
2010. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nekem szaruhártya gyulladásom volt és én is foltot láttam

a doki aztmondta ezek csak fehérjék amik pont a pupillánál rakódtak le...egy sima timsós oldattal átmosta a szemem és máris jobban láttam..:D

2010. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!