Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináltok szemüvegesek?...

Mit csináltok szemüvegesek? Mióta bejött a hűvös idő a maszk miatt teljesen bepárasodik a szemüvegem. Annyira, hogy szinte semmit nem látok. Rettenetes. Nincs valami szer amivel be lehetne fújni vagy kenni ami megakadályozza ezt?

Figyelt kérdés
Hiába nyomom a kórházi vagy nk95 maszk drótját erősen az orromra mégis bepárasodik, a textil maszkot is már odáig húztam, hogy a szemem is takarta félig. Mégis bepárasodik. Nem tudom már mit csináljak de így alig tudok bevásárolni és munkahelyen is baromi kellemetlen. Lehet az én arcberendezésemmel van valami gond, nem tudom. De plasztikai műtétre nem neveznék be emiatt :D Nagyon örülnék értékelhető tanácsoknak.
2020. okt. 1. 10:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem. Na pont ezt vártam. Hol lehet olyat venni?
2020. okt. 1. 13:33
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
Optikában mindenhol van.
2020. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)
2020. okt. 1. 15:20
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A szappan is megteszi, vagy a borotvahab. Kocsiban azzal szokták az ablakot bekenni és máris nem párásodik be.

Egyébként meg annak nagy szopás akinek multifokális szemüvege van, azt ha rárakja a maszkra máris magasabban lesz és használhatatlan. Nem beszélve arról, hogy nagyon hepi lesz, ha leveri.

Szarok a gyári maszkok, kivétel nélkül, mert egyenpofára készülnek, eladásra. Az ember orra meg minden, csak nem egyenméret. Az orr előtt hosszabbnak kellene lennie és az orr fölött meg nem kéne szélesebbnek lennie mint amennyi kell.

2020. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A szappan nem használ, szerencsére nem mutifokális. Már kezdek beletörődni és egyre kevesbé érdekel mit látok magam körül. 😕
2020. okt. 12. 10:41
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem több ismerősöm is áttért emiatt a kontaktlencsére.
2020. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A kontaktlencse nem megoldás, csak azoknál akinél lehet. Sajnos nem lehet mindenkinek. Egyébként ezerszer jobb cucc mint a szemüveg.
2020. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok kontaktlencsét hordani. Mivel csak távolra nem látok. Azt nem tudom munka közben ki be tenni.
2020. okt. 14. 09:07
 19/21 anonim ***** válasza:
13%

1. Ritkán hordok szemüveget. Az legföljebb vezetéshez vagy tévézéshez szükséges.

2. Nem hordok maszkot, mert nem hiszek az összeesküvés-elméletekben.

2020. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
74%

19

Miért érzed magad jobban attól, hogy ideböfögöd ezt a tökre nem ide illő dolgot, és mindenki számára bizonyságot adsz arról, hogy milyen sötét is vagy?

2020. okt. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!