Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemüvegem jelenleg (bal)...

A szemüvegem jelenleg (bal) -4,5, és (jobb) -3,75 dioptriás. Ha megműtetném, akkor az eredmény lehetne 100%, vagy afeletti? (Mivel állítólag 100% feletti eredmény is lehetséges). Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is szemüveges vagyok, de piszok jó keretet sikerült választanom, vagyis a férjem választotta. Azóta belenyugodtam, hogy igenis kell a szemüveg. Én is minuszos vagyok, a bal szemem -o,75 a másik - 1-es. De belső szemtengelyferdülésem is van, tehát korrigálni kellett azt is a szem üvegen.Személyszerint nem műttetem meg a szememet, hiszen édesanyámnak is 5-ös dioptriája van, és észre sem vehető ma már, annyira klassz lencsék vannak.
2010. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen 100% feletti eredmény?
2010. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy átlagos ember látását 100%-osnak tekinthetjük.

A 100% felett eredmény azt jelenti, hogy a páciens látása átlagon felüli lesz...más szóval rendkívűl éles.

2010. szept. 11. 22:09
 4/4 anonim válasza:

ennyit biztosan tudnak műteni 100%-ra, talán 8 dioptriáig megy.


100% -on felüli meg nem tudom, hogy mennyire marketing. Biztos jobb, mint ami szerintük 100%-os, de hogy azt mit jelent...

2010. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!