Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tegyük fel van egy elég...

Tegyük fel van egy elég fiatal fiú akinek -6 dioptriás szeme van, és konditerembe jár . Leválhat a retinája?

Figyelt kérdés

2022. máj. 13. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Fejsérüléstől lehet.
2022. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiú biztosan megbeszélte ezt egy szemészorvossal. Egyébként igen, leválhat, kisgyerekeknek is leválik akár, nyilván nem az egészségesekre jellemző. Ha te vagy az edző kérj a sráctól szemésztől igazolást, hogy mekkora súlyokat emelhet. Nem véletlenül van gyógytesije bizonyos szembeteg gyerekeknek!
2022. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A srác 14 éves, azt mondta hogy június 20-dikán mennek szem klinikára, de volt tavaly akkor minden jó volt. Meg beszélt olyanokról hogy valami üvegtesti homályt lát
2022. máj. 13. 20:19
 4/10 A kérdező kommentje:
A fiúnak eléggé jó fizukuma van , úgy hogy egészséges nek tűnik
2022. máj. 13. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy te vagy az.
2022. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok. Én azért kérdezem ezen az oldalon mert nem vagyok jártas ebben a témában. Én egy sima edző vagyok, ha valaki tud jól válaszolni azt megköszönöm
2022. máj. 13. 20:29
 7/10 anonim ***** válasza:
De akkor miért nem "tegyük fel" nélkül ment a kérdés...?
2022. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert már egyszer fel tettem ezt a kérdést csak úgy írtam hogy én voltam a srác és ezért bannoltak. Ezért csináltam ezt a fiókot hogy megtudjam a választ
2022. máj. 13. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérjél orvosi igazolást, akkor nem a te hibád lesz.
2022. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne vállald a kockázatot, kérj szemészeti igazolást és szülői beleegyező nyilatkozatot. A gyógytesisek nem automatikusan egyszálbél kriplik! Jó kiállású, jó fizikumú srác akinek szemüvege van -ennyit lát a külső szemlélő, igen. Ha pedig te vagy ez a fiú, csak annyit mondok, ha leválik akkor a bajod egy része lesz, hogy megvakulsz, vagy árnyékot látsz, a problémád másik része lesz, ha a fájdalom akkora, amikor majd már beleegyezel, hogy kivegyék a szemedet. Az tény, hogy nagyon szépre festik a műszemeket, teljesen élethű, de nagyot fog csorbítani az önbizalmadon. Legyen eszed és működj együtt a szemészorvossal!
2022. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!